Array
Home Produkty Kimicar
Banner

Traktory ZETOR vyjely se svou show

Oblíbená ZETOR TRACTOR SHOW v červnu zavítala do Pobaltí. Traktory ZETOR se během tří zastávek předvedly v Litvě a Estonsku. Akce navštívily stovky zemědělců, farmářů a příznivců značky. V průběhu konání ZETOR TRACTOR SHOW byly k vidění novinky z dílny brněnského výrobce traktorů při práci v reálném terénu. ...

Produkty Kimicar
Kimicar

Společnost KIMICAR byla založena roku 1981 za účelem výroby chemických přípravků pro automobily, průmyslové použití i pro veřejnost. Už od prvních let své činnosti se prosazuje díky schopnosti sledovat a uspokojovat nejrůznější požadavky trhu. I přes relativně krátkou dobu existence je možno ji považovat za jednu z největších italských firem v tomto oboru, protože je úplně soběstačná. V současné době disponuje moderními míchacími a balícími linkami, stejně jako novými výrobními prostorami projektovanými a postavenými v souladu s nejnovějšími výrobními potřebami a požadavky. Nezávislost společnosti se sídlem v Bosnasco (PV), její dlouhodobě testované receptury s důkladnými kontrolami kvality zaručují: rychlost, flexibilitu a stálou kvalitu. Cílem společnosti KIMICAR je uspokojit potřeby i té nejnáročnější klientely v oblasti umývaní osobních a nákladních automobilů, strojů a jiné techniky.


 
KILAV extra (čistící koncentrát)

Vysoce účinný čistící přípravek k rychlému mytí osobních, nákladních automobilů, strojů a jiné techniky. Není třeba čistit houbou ani kartáčem, stačí nastříkat přípravek naředěný vodou a opláchnout studenou vodou v myčce.

Používá se rovněž pro: plachty, cisterny, autobusy, pracovní a obráběcí stroje, jatka, motory, čluny, popelnice, podlahy atd.

Způsob použití: protřepejte a nařeďte vodou v poměru 1:30-80.

Neobsahuje fosfáty.

Vice...

 
KILAV shampoo (přípravek pro ruční mytí)

Koncentrovaný autošampon neutrální vůči všem typům laků. Díky dostatečnému množství vytvářené pěny jej lze používat jako víceúčelový čistící prostředek, kromě toho má vynikající samolešticí a samoschnoucí vlastnosti.

Vice...

 
LASER (čistící prostředek a deoxidant)

Silný čistící přípravek pro cisternové vozy-kamiony s přívěsem. Vysoce účinný čistící přípravek s mořícím účinkem, schopný odstraňovat vodní/kotelní kámen v nerezových cisternách, kamionech, kontejnerech, zejména po zastávkách v železničním prostředí. Vynikající k čištění aluminiových bočnic, odstraňování vodního kamene, čištění dlaždic a kovů.

Nepostradatelný při kompletní obnově mycích zařízení a kolejí v tunelech.

Dokonale čistí hliníkové disky kol !

Vice...

 
FUTURA (samoleštící pěnivý čistící prostředek)

Samoleštící předmývací prostředek určený k mytí stříkáním. Samoleštící čistící koncentrát k předmývání a mytí osobních vozů, nákladních automobilů, cisternových vozů, plachet a autobusů. Určen pro kartáčové myčky k ručnímu a samoobslužnému mytí.

Vice...

 
PANEL CLEANER (speciální přípravek)

Výkonný čistič vhodný pro čistění solárních a fotovoltaických panelů.


Způsob použití: ředění 1:2-3 s vodou, následně potřete koštětem, nebo jemnou houbou a poté opláchněte.

Vice...

 
NEROLUX (ochranný lesk na pneumatiky)

Určen k navrácení lesku pneumatikám, kromě toho je chrání před slunečními paprsky a prasklinami. Obsahuje přírodní suroviny se změkčujícími vlastnostmi.

Vysoce přilnavý ke gumě.

Vice...

 
KIM (čistící prostředek s dezinfekčním účinkem)

Dezinfekční čistící prostředek, deodorant. Jeho základ tvoří vzájemně působící řada tenzioaktivních látek s mikrobicidními účinky.

Čištění lze provádět jak ručně, tak v myčkách.

Vice...

 
POLINET (čistění interiérů)

Vysoce účinný tekutý čistící prostředek. Používá se na umakartové povrchy, kuchyně, keramiku, plachty, podlahy, lakované a chromované povrchy, koženkové sedačky, tkaniny, trouby, hygienická zařízení, obráběcí stroje, roulottes, atd..

Má dezinfekční účinky.

Vice...

 
KILAV vetri (čistění interiérů)

Aktivní čistící prostředek. Jeho složení umožňuje mimořádně rychlé čištění skel, oken, zrcadel, lakovaných a potahovaných povrchů, atd. Dodává povrchu lesk, odstraňuje prach.

Odstraňuje skvrny po hmyzu na sklech a karoseriích automobilů.

Vice...

 
D.L.27 (produkt určený pro technickou údržbu)

Čistič motorů a odlučovač dehtu. Určen k rozpouštění mastnoty a nečistot na mechanických částech motoru automobilů a motocyklů.


Odstraňuje dehet, parafín na lakovaných částech a asfaltové skvrny.

Vice...

 
KAPPA sbloccante (produkt určený pro technickou údržbu)

Používá se k uvolňování a mazání: čepů, šroubů, spojovacích článků, vodičů, kovových částí zanesených rzí a nečistotami.


Chrání elektrické části a svorky baterií.

Vice...

 
LU-1 (produkt určený pro technickou údržbu)

Penetrační mazací tuk. Vysoce adhezní trvanlivý tuk na mazání otevřených soukolí, kloubových spojů, žetězů atd.


Brání pronikání vody.

Vice...

 
REMOVER (produkt určený pro technickou údržbu)

Čistič brzd a lepidel. Odstraňuje olej, mastnotu, lepidlo zůstávající na sklech, brzdových kotoučích, elektrických částí motorů a karburátorech.


Odstraňuje všechny druhy těsnění a obložení.

Vice...

 
MANIGEL bianco pasta (čistící a dezinfekční přípravek na ruce)

Jemná pasta se zvýšeným odmašťovacím účinkem. Obsahuje abrazivum pro rychlejší odstraňování laků a asfaltu/dehtu. Vhodný pro karosáře, mechaniky, autoklempíře, zámečníky atd.

Používá se i v potravinářském průmyslu.

Vice...

 
MANIGEL bianco gel (čistící a dezinfekční přípravek na ruce)

Velmi jemný gel se zvýšeným odmašťovacím účinkem. Díky přidání ochranných činidel a proteinů je tento přípravek citlivý k pokožce rukou, brání tvorbě prasklin a udržuje kůži jemnou i při častém mytí.


Používá se i v potravinářském průmyslu.

Vice...