Array
Home Novinky
Banner

Traktory ZETOR vyjely se svou show

Oblíbená ZETOR TRACTOR SHOW v červnu zavítala do Pobaltí. Traktory ZETOR se během tří zastávek předvedly v Litvě a Estonsku. Akce navštívily stovky zemědělců, farmářů a příznivců značky. V průběhu konání ZETOR TRACTOR SHOW byly k vidění novinky z dílny brněnského výrobce traktorů při práci v reálném terénu. ...

Novinky
PF 2015
Napsal Agro-techweb.cz   
Úterý, 23 Prosinec 2014 18:00


 
Podezření na zneužití značky Zetor
Napsal Milan Kočí   
Středa, 10 Prosinec 2014 19:00

Celní úřady v Pardubickém a Jihomoravském kraji zadržely tisíce padělků náhradních dílů s označením Zetor. Prodejem nedovolených napodobenin by společnosti ZETOR TRACTORS a.s. vznikla škoda dosahující téměř tří milionů korun. Celní úřady v Pardubickém a Jihomoravském kraji prověřily vytipované obchodníky se zemědělskou technikou. V jejich provozovnách objevily tisíce kusů náhradních dílů, které byly neoprávněně označeny logem Zetor. Oproti originálům byly u nabízených součástek identifikovány odlišnosti a chybějící segmenty. Vyčíslená hodnota zjištěného zboží dosahuje téměř 3 mil. Kč.Celníci předmětné zboží zadrželi a zahájili šetření. V případě potvrzení podezření, dopouští se subjekt, který takové výrobky nabízí, klamavé obchodní praktiky ve smyslu zákona o ochraně spotřebitele. Za takové jednání mu hrozí propadnutí zboží a pokuta až do výše 5 mil. Kč. „Usilujeme o dodávání kvalitních produktů, dílů a veškeré dokumentace všem našim zákazníkům. Zneužití ochranné známky poškozuje nejenom společnost, ale hlavně naše klienty. Budeme využívat všech oprávněných prostředků, abychom chránili značku a dobré jméno společnosti," řekla Margaréta Víghová, ředitelka úseku Korporátní komunikace. ZETOR TRACTORS a.s. ve spolupráci s Celními úřady hodlá i nadále pokračovat v kontrolách zboží a součástek nabízených českými i zahraničními distributory a dealery.

Zdroj: www.zetor.cz

 
Ohlédnutí za 41. ročníkem výstavy Země živitelka
Napsal Milan Kočí   
Pátek, 19 Září 2014 10:00

Na českobudějovickém výstavišti se konal od 28. srpna do 2. září 41. ročník mezinárodního agrosalonu Země živitelka 2014. Výstavy se účastnilo 636 vystavovatelů, spoluvystavovatelů a obchodníků, z nichž 24 bylo ze zahraničí. Celkem bylo využito 36 421 m2 výstavní, předváděcí a obchodní plochy areálu výstaviště. Ve čtvrtek 28. srpna zavítal na výstavu také prezident České republiky Miloš Zeman, ministr zemědělství Ing. Marian Jurečka a další významní hosté.


Vice...

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 151